Připravujeme Registrace

Registrace na letošní Stodolu už máme skoro připravené. Ceny vstupného necháváme stejné jako minulý rok a to je 350Kč. Pro ty, kteří chtějí naše akce podpořit, připravujeme sponzorské vstupné se třemi variacemi dárkových balíčků s upomínkovými předměty s tématikou letošní Stodoly. Podrobný obsah balíčků ještě připravujeme, co je ale letos přesně dané je počet sponzorských balíčků nejvyššího stupně! Dárkových balíčků sponzorů nejvyššího levelu bude jenom 25, nižší sponzorské vstupenky jsou neomezené.

Zatím jde všechno podle plánu a jestli to tak půjde i nadále, registrace spustíme za týden, 1. Června 2023. Jestli chceš na Stodole vypomáhat (pomáhat se starat o suitery, přenášet techniku nebo instalovat výzdobu), stále je čas se přihlásit a získat jako odměnu za pomoc slevu na vstupné! Přihlášku najdeš zde. Výpomoc, jako součást našeho teamu, se registruje ještě před veřejnými registracemi a tak si pospěš, máš čas do 31.5. do 12:00 (poledne).

Harmonogram potřebuje taky ještě doladit nějaké mouchy a zveřejníme ho co nejdříve. Abychom tě měli na co navnadit, prozradíme, že letos se určitě máš na co těšit. Letošní téma je fantasy a my připravujeme soutěž o nejlepší kostým! Ať už budeš mít furrsuit nebo ne, můžeš se utkat s ostatními soutěžícími o super ceny! Pro soutěživé duše se klasicky pořádá i Furrsuit Furr Dance Battle kde si můžeš vytancovat další pěkné výherní ceny. Program má opět na starosti skupina Lotři, kteří se i vloni podíleli na Stodole.

Napsat komentář